Otevírací doba, vstupné a přístupnost

Josefov na adrese Riegrovo nám. 8, Josefov

Otevírací doba a přístupnost a vstupné
Trvalá historická expozice v Josefově v budově bývalého zásobovacího úřadu pevnosti Josefov

duben, květen, červen, září: soboty a neděle 10 – 16 hodin

červenec a srpen: úterý – neděle 10 – 17 hodin

Vstupné:

dospělí
30,00 Kč

děti, studenti, důchodci
15,00 Kč

Bezbariérový vstup

Kde nás najdete?

Městské muzeum v Jaroměři, Wenkeův dům
Husova 295, Jaroměř

Budova muzea (Wenkeův dům) leží na hlavním průtahu městem směr Hradec Králové – Náchod za druhým kruhovým objezdem z obou směrů. Vozidlo doporučujeme zanechat na historickém nám. Československé armády (pět minut chůze od budovy muzea).

GPS souřadnice: 50.3535036N, 15.9135106E

Budova Wenekova obchodního domu nemá bezbariérový vstup, ale je handicapovaným návštěvníkům plně přístupná za ochotné pomoci pracovníků muzea (přistavení plošiny, obsluha výtahu).

Historická expozice v Josefově
Riegerovo nám. 8, Jaroměř – Josefov

Historická expozice se nachází ve druhém poschodí budovy bývalého zásobovacího úřadu v Josefově. Vchod do budovy a expozice je označen tabulí a informačním panelem. Riegerovo náměstí se nachází jen několik kroků od vstupu do Bastionu I a podzemních chodeb josefovské pevnosti. Do josefovské pevnosti Vás navede dopravní informační značení ze všech příjezdových směrů.

GPS souřadnice: 50.3374608N, 15.9263325E