Jménem Městského muzea v Jaroměři si Vás dovolujeme pozvat na výstavu Loutky? Loutky! 30 let literárně dramatického oboru ZUŠ F. A. Šporka.

Dramaťáku je letošním školním roce rovných 30 let! To nám to tedy uteklo a už je to „kluk“ na ženění! Je pravda, že leccos za tu dobu stihnul, hodně toho určitě i prošvihl, ale jistě má ještě mnoho před sebou. Kdo s ním kamarádí, nemá to vůbec jednoduché, protože je to náročný kámoš Drámoš a výsledky přicházejí až po delším čase. Kdo mu ten čas dá, odměnou mu bývá trvalé přátelství s lidmi, literaturou, divadlem, kulturou, a to není málo. Přijďte se podívat na výstavu loutek, scénografií a fotografií pro malé i velké. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Doprovodný program k výstavě pro mateřské školy zajišťuje na objednávku ZUŠ F. A. Šporka paní Holasová.

Těšíme se na Vaši návštěvu.