Otevírací doba, vstupné a přístupnost

Wenkeův dům

květen – listopad
úterý – pátek 9 – 17 hodin
sobota, neděle, svátky 13 – 17 hodin

prosinec
úterý – pátek 9 – 16 hodin

leden – duben
úterý – pátek 9 – 16 hodin

Vstupné:
dospělí
30,00 Kč
děti, studenti, důchodci
15,00 Kč

Budova Wenekova obchodního domu nemá bezbariérový vstup, ale je handicapovaným návštěvníkům plně přístupná za ochotné pomoci pracovníků muzea (přistavení plošiny, obsluha výtahu).
Zaparkovat je možné v omezené míře v odstavném pruhu před budovou muzea. Doporučujeme zanechání vozidla na nedalekém historickém náměstí Československé armády (pěší vzdálenost 5 minut).

Kde nás najdete?

Městské muzeum v Jaroměři, Wenkeův dům
Husova 295, Jaroměř

Budova muzea (Wenkeův dům) leží na hlavním průtahu městem směr Hradec Králové – Náchod za druhým kruhovým objezdem z obou směrů. Vozidlo doporučujeme zanechat na historickém nám. Československé armády (pět minut chůze od budovy muzea).

GPS souřadnice: 50.3535036N, 15.9135106E

Historická expozice v Josefově
Riegerovo nám. 8, Jaroměř – Josefov

Historická expozice se nachází ve druhém poschodí budovy bývalého zásobovacího úřadu v Josefově. Vchod do budovy a expozice je označen tabulí a informačním panelem. Riegerovo náměstí se nachází jen několik kroků od vstupu do Bastionu I a podzemních chodeb josefovské pevnosti. Do josefovské pevnosti Vás navede dopravní informační značení ze všech příjezdových směrů.

GPS souřadnice: 50.3374608N, 15.9263325E